Raspored bogoslužja od 24. do 31. listopada 2021.

TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU
NED 24.10.’21. TRIDESETA NEDJELJA KROZ GODINU
Isus ga upita: „Što hoćeš da ti učinim?“ …

7.30 † ob. Katavić, ob. Knežević
9.00 † Dragutin i Barica Findri
11.00 • PRO POPULO
12.00 krštenje: Petar Konjevod, Lukas Perica
18.30 † Jaka i Žarko Drmić

PON 25.10.’21. SVAGDAN

18.30 † Marija i Josip Crnković

UTO 26.10.’21. SVAGDAN

18.30 † Bože Stipić; Josip, Ana, Ivan i Paulina Gaši; Jagica Pralj, Petar Ribičić; Stanko, Stjepan, Anica i Zovo Gašpar; Matija i Jozo Rogić; Mara Maloča i Ivan (Pajić); Franjo Habunek, Irena Frković, ob. Mlinarić i Bridljević; Radoslav Kozina, zadušnica Verica Križan Rožić; Luka Ivanović; Marija,
Andrija i Slavko Matotek, Vesna Fileš i ob; Marija i Andrija Škoda i ob; Josip Zebec i ob; Nevenka i Josip Vrbanec, Ivanka Maraković, ob. Mlinar, Vinko i Šima Primorac, Ljubica i Stjepan Kavić i ob; ob. Mušan, ob. Politeo; Niko i Dragica Stjepanović; zahvala Sv. Josipu, na čast BDM; za ozdravljenje kuma Dragana

SRI 27.10.’21. SVAGDAN

18.30 † Jure Suknaić

ČET 28.10.’21. BLAGDAN Sv. Šimun i Juda Tadej, apostoli
14.00 Sv. Misa (dom Senecura)
18.30 † ob. Čenan i Lovrić

PET 29.10.’21. SVAGDAN

18.30 † Dragutin Horvatinčić; Josip, Ruža i Mladen Šturlić; Barbara, Tomislav i Nada Manojlov; Milka i Ante Granić, Petar i Ivka Hrgović;
Dragutin Hrastović; Ante i Mara Đapić; Milica i Gabrijel Čižić, ob. Kašljivić, Aleksić, Martinić i Čorković; ob. Laštro, Mile i Ljubica Sesar, Josip Turčić, Željko Zelenić, ob. Jozić, Davorka Leščić, Anica von Lak; Branko Glogovec, Jozo Brdar, Ilija Filipović, Stipe Primorac, Marica i Nikola Kavić i ob; Jozo i Jana Kvrgnjaš i ob; Za duše u čistilištu, na nakanu ob. Matoš, na čast
MB i Sv. Josipu za blagoslov obitelji; zahvalnica ob. Šegota; zahvala Sv. Franji Asiškom; za duše u čistilištu

SUB 30.10.’21. SVAGDAN

8.00 † Božica Vujić
11.00 krštenje: Karla Knez, Josip Gaši
12.00 vjenčanje: Branimir Fotak – Ana Gadže

NED 31.10.’21. TRIDESET I PRVA NEDJELJA KROZ GODINU
Njega ljubiti iz sveg srca, iz svega razuma …

7.30 † Manda Cota
9.00 † Luca i Toma Petričević
11.00 • PRO POPULO
12.00 krštenje: Mateo Rebić
18.30 † Davor i Zvonimir Fijan

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *